Виробник - Уномед. Вироби медичного призначення
Контакти (050) 385-83-25, (050) 352-97-69

Виробник


Створена в 1980 році компанія «Balton» є виробником одноразових виробів медичного призначення для анестезіології, діалізу, хірургії, гінекології, кардіології, радіології та урології, флебології та ендоваскулярної хірургії.

Одним з найважливіших науково-дослідних і впроваджувальних досягнень компанії «Balton» є виробництво стентів для коронарних і периферичних судин і саморозширюваних стентів. Це авторські та захищені патентами конструкції, які ставлять Балтон серед найпередовіших світових фірм медичної галузі.

До сьогодні «Balton» залишається єдиним конструктором та виробником стентів у всій Середньо-Східній Європі. Цей значний успіх польських лікарів та інженерів був добре оцінений у багатьох країнах світу, куди експортуються польські стенти різних типів та застосувань. У своїй виробничій діяльності «Balton» співпрацює з французькими, американськими, німецькими, російськими та японськими компаніями.

Компанія «Balton» є лауреатом багатьох нагород, а його досягнення багаторазово вказувалися в національних засобах масової інформації.